امکان رزرو طرح ترافیک روزانه از طریق تلفن همراه

خوشبختانه امروزه اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که شما می توانید به وسیله آنها بسیاری از امور خود را به سادگی انجام بدهید؛ حتما در مورد خرید طرح ترافیک روزانه به وسیله یکی از این اپ ها مطالبی را شنیده اید.
به تازگی اپلیکیشن «تهران من» ویژه تلفن ‌های همراه اندروید در دسترس عموم قرار گرفته و هم‌ اکنون قابل نصب و استفاده است.
شهروندان تهرانی با استفاده از این اپلیکیشن می‌ توانند بدون نیاز به استفاده از رایانه و تنها از طریق تلفن همراه خود، برای خرید و رزرو طرح ترافیک روزانه اقدام کنند.طرح ترافیک روزانهدرج و مشاهده مشخصات خودروها، بارگذاری مدارک، شارژ حساب و افزایش اعتبار و مشاهده فهرست تراکنش‌ ها به همراه امکان تعیین بازه زمانی گزارش ‌گیری، ازجمله امکانات این اپلیکیشن است.
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، این اپلیکیشن را سازمان فناوری اطلاعات شهرداری راه‌ اندازی کرده است و همانند سامانه «تهران من» در آینده دسترسی ‌های دیگری در زمینه شهر هوشمند و امکانات مورد نیاز شهروندان در ارتباط با مدیریت شهری نیز به آن افزوده خواهد شد.

همانطور که احتمالا می دانید طرح ترافیک روزانه، طرح ترافیک ماهانه و طرح ترافیک سالانه سال 97 از 15 اردیبهشت سال جاری اجرا شده و فقط افرادی که دارای طرح هستند می توانند به محدوده ی طرح ترافیک وارد شوند.

The post امکان رزرو طرح ترافیک روزانه از طریق تلفن همراه appeared first on دیجیاتو.