انتشار تصاویر جاسوسی جدید از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹

در خرداد ماه تصاویری از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ در رسانه‌های خبری منتشر شد و بعد از آن تصاویر این کمپانی کره‌ای اعلام کرد که کراس‌اوور جدید کوراندو را با ظاهری جدید رونمایی می‌کند. هنوز تصاویر جاسوسی با کیفیت از این خودرو به بیرون درز پیدا نکرده است ولی این تصاویر جدید منتشر شده تا حدودی ابعاد این خودرو را به خوبی نشان می‌دهند و کمی هم زوایای ظاهری را با وجود مستتر بودن نشان داده‌اند.

با توجه به این تصاویر جاسوسی جدید و تصاویر قبلی می‌توان گفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ ظاهری شبیه به دو کانسپت e-SIV برقی که در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شده بود و کانسپت  XAVL  از سال ۲۰۱۷ دارد و به طور کلی نسبت به مدل‌های قبلی ظاهری کاملا متفاوت دارد. با توجه به شباهت بسیار زیاد این خودرو به کانسپت برقی e-SIV می‌توان اشاره کرد که کوراندو ۲۰۱۹ به احتمال زیاد دارد پیشرانه برقی خواهد بود. با این وجود هنوز بسیاری از کارشناسان معتقدند ابتدا باید نسخه با سوخت فسیلی به بازار آید و بعد از آن نسخه برقی که نسخه با سوخت فسیلی آن ممکن است مجهز به پیشرانه بنزینی ۱.۵ لیتری و دیزلی ۱.۶ لیتری باشد که هر دو این پیشرانه‌ها برای کوراندو ۲۰۱۹ جدید هستند.

پیشرانه برقی سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ نیز به احتمال زیاد برگرفته از پیشرانه کانسپت برقی e-SIV خواهد بود که ۱۴۰ کیلووات یا ۱۸۸ اسب بخار با باتری ۶۱.۵ کیلووات ساعت تولید کند و با هر بار شارژ کامل ۳۲۰ الی ۴۵۰ کیلومتر را بپیماید. کوراندو اولین مدلی است که مدل جدید خود را به خط تولید می‌برد و بعد از آن نسخه‌های برقی‌اش وارد خط تولید در سال آینده خواهند شد و کراس‌اوور تیوولی هم سال ۲۰۲۰ میلادی با فیس‌لیفت جدید به بازار می‌آید و بعد از آن رکستون جدید سال ۲۰۲۲ وارد خط تولید خواهد شد. نظر شما درباره محصولات کره‌ای سانگ یانگ چیست؟

نوشته انتشار تصاویر جاسوسی جدید از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ اولین بار در چرخان پدیدار شد.