برندگان قرعه کشی کمپین “هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” راهی روسیه شدند [رپورتاژ آگهی]

پرطرفدارترین رویداد ورزشی جهانی در روسیه آغاز شده است و تیم فوتبال ایران نیز به عنوان یکی از نمایندگان آسیا در این دوره از رقابت ها حضور دارد.
در آستانه بازی های تیم ملی فوتبال ایران و صبح روز بازی ایران و مراکش برندگان قرعه کشی کمپین "هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" طی یک تور ورزشى- سیاحتی عازم روسیه شده و شیرینی این برد را از نزدیک چشیدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، صبح روز جمعه 25 خرداد ماه برندگان خوش شانس کمپین "هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" که با خرید خودرو 315 و برنده شدن در قرعه کشی شانس دیدن مسابقه تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 را پیدا کرده بودند راهی شهر سن‌ پترزبورگ شدند.هیجان جام جهانی با مدیران خودروصبح جمعه این نفرات از شهرهای مختلف ایران گرد هم آمدند و در قالب یک تور ورزشی-سیاحتی سفر خود را از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران آغاز کرده و با پرواز ترکیش ایر عازم محل برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان یعنی سن‌ پترزبورگ شدند.
این نفرات بعد از حضور در شهر سن‌ پترزبورگ، بازی را از نزدیک تماشا کردند. این سفر با بازدید از جاذبه های دیدنی شهر مذکور و نقاط مختلف مسکو ادامه خواهد داشت و همچنین بازدیدی از نمایشگاه محصولات چری در پایتخت روسیه نیز برای آن ها ترتیب داده خواهد شد.
شرکت مدیران خودرو طی سال های اخیر با فعالیت در حوزه ارتباط با مشتری و کلوپ هواداران، جایگاه برندینگ و رضایت مندی مشتریان خود را ارتقاء داده و سعی دارد با حفظ ارتباط با مشتری، شکل جدید از تعامل با مشتریان را در حوزه خودرویی کشور اجراء نماید.

The post برندگان قرعه کشی کمپین “هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” راهی روسیه شدند [رپورتاژ آگهی] appeared first on دیجیاتو.