بی ام و سری ۳ مدل ۲۰۱۹ پلاگ هیبریدی در حالت تست به همراه تسلا مدل ۳ دیده شد

بی ام و خود را برای رونمایی از نسل جدید پر فروش ترین محصول خود یعنی سری 3  آماده می کند و برنامه های بسیار زیادی برای فروش بالای نسخه پلاگ هیبرید آن دارد.

به تازگی عکاسان جاسوسی موفق به عکاسی از یک مدل پیش تولید سری 3 شده اند که در دو طرف آن عبارت "Electric Test Vehicle" به معنی تست خودروی الکتریکی نوشته شده است.

بی ام و به طور سنتی عبارت eDrive را بر روی ستون C محصولات پلاگ هیبریدی خود قرار می دهد.
با توجه به تصاویر منتشر شده به نظر می رسد بی ام و جلو پنجره آکتیو را که پیش از این در سری 7 استفاده کرده بود در این خودرو نیز به کار برده است. این سیستم با بستن درزهای جلو پنجره به بهبود شرایط آیرودینامیکی خودرو کمک می کند.

بی ام و به احتمال بسیار زیاد از نسل جدید سری 3 در نمایشگاه پاریس رونمایی کند و مدل تورینگ آن نیز کمی پس از معرفی نسخه سدان معرفی و به روی خط تولید خواهد رفت.

اما مهم ترین نکته این عکس ها این است که 330e در حال تست به همراه تسلا مدل 3 دیده شده است.

طبق شایعات بی ام و برنامه ای برای رونمایی از یک نسخه تمام الکتریکی سری 3 ندارد و به احتمال زیاد مدل های تمام الکتریکی محصولات این کمپانی در سری های بالاتر یعنی سری 4 به بعد مشاهده خواهد شد.

به نظر می رسد بی ام و با در نظر گرفتن پرچمدار خودروهای الکتریکی در این سگمنت به دنبال مقایسه مدل های تمام الکتریکی خود با تسلا است.

به احتمال بسیار زیاد مدل 330e از یک موتور 2 لیتری توربوشارژ شده به همراه یک موتور الکتریکی با حداکثر قدرت 87 اسب بخار نیرو خواهد گرفت و برد آن در حالت تمام برقی معادل 40 کیلومتر خواهد بود.

انتظار می رود با کنار گذاشتن موتورهای دیزلی برای سری 3 مدل پلاگین هیبرید نقش محوری تری را بازی کند.

سری 3

پس از معرفی نسل فعلی سری 3 در سال 2017 خریداران رضایت مندی خود را از مقرون به صرفه بودن و بازدهی بالای این خودروها اعلام کرده اند.

حتی احتمال این می رود که بی ام و مدل ضعیف تری را نیز معرفی کند. پیش از این 320d نقش مدل ارزان قیمت با بازدهی بالا را بازی می کرد اما حال احتمال به کار رفتن موتور 3 سیلندر به همراه یک موتور الکتریکی و باتری های لیتیوم یونی در مدل جدید 318i به عنون مدل مقرون به صرفه وجود دارد.

The post بی ام و سری 3 مدل 2019 پلاگ هیبریدی در حالت تست به همراه تسلا مدل 3 دیده شد appeared first on دیجیاتو.