جدیدترین شرایط فروش محصولات سایپا (نیمه دوم خرداد ۹۷)

در حالیکه شایعاتی پیرامون احتکار خودرو توسط خودروسازان منتشر می‌شود، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که برخلاف شرایط فروش قبلی خبری از تسهیلات و سود مشارکت بالا نیست و به نظر می‌رسد خبر گرانی خودروها به اندازه کافی توانسته اکراه سایپا را برای فروش محصولاتش افزایش دهد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین بخشنامه خود شرایط فروش محصولاتش را اعلام کرد که مشتریان می‌توانند از تاریخ ۲۰ خرداد ماه با مراجعه به سایت فروش و نمایندگی‌های این شرکت اقدام به ثبت سفارش خود نمایند. از نکات قابل توجه در این شرایط فروش سود مشارکت ۱۵ درصدی برای تمام محصولات و سود انصراف ۱۲ درصدی است که بر خلاف ماه‌های گذشته خبری از سودهای ۱۸ درصدی نیست.

همچنین در مدل فروش فوری موعد تحویل خودروها ۳۰ و ۴۵ روز پس از پذیرش عنوان شده است که به جز سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۱۱ و چانگان همگی خودروها دارای تخفیف ویژه فروش فوری هستند. بیشترین تخفیف فروش فوری و نقدی از محصولات سایپا متعلق به آریو اتوماتیک است که ۱ میلیون تومان از سوی سایپا هدیه داده می‌شود.

همچنین موعد تحویل خودرو در مدل پیش فروشی نیز مرداد و شهریور عنوان شده است که همگی در هفته پایانی این ماه‌ها خواهد بود. در مدل پیش فروش محصولات سایپا مشتریان می‌بایست در همگی خودروها به جز دو خودروی آریو و چانگان مبلغ ۱۰ میلیون تومان به حساب این شرکت واریز نمایند.

سایپا خودروهای صفر محصولات سایپا

خودروهای موجود در طرح فروش نقدی عبارتند از: سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۵۱، تیبا بنزین سوز، تیبا دوگانه سوز، تیبا۲، ساینا، آریو اتوماتیک و چانگان

خودروهای موجود در طرح پیش فروش: سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۵۱، تیبا بنزین سوز، تیبا دوگانه سوز، تیبا۲، ساینا، آریو اتوماتیک و چانگان

مبلغ پیش پرداخت برای آریو اتوماتیک ۲۰ میلیون تومان و برای خودروی چانگان ۳۵ میلیون تومان قید شده است. گفتنی است که این شرایط مادامی که ظرفیت تعیین شده برای هر یک از خودروها به اتمام برسد، ادامه خواهد داشت و پس از آن مبادی ثبت نام بسته خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

  • آپشن خنده‌دار و عجیب سایپا برای پراید که پولی شد!
  • ایران خودرو یا سایپا؛ کدام بهتر است؟
  • اندر حکایت دلایل گرانی محصولات سایپا و ضرری که خریداران کردند!

نوشته جدیدترین شرایط فروش محصولات سایپا (نیمه دوم خرداد ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.