جدیدترین شرایط فروش وانت آریسان به صورت نقدی و اقساطی

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش وانت آریسان از روز شنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۹ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با جزئیات ذیل ارائه می گردد:
زمان فعال سازی شرایط فروش وانت آریسان ساعت ۱۱ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۹ است.موتور این خودرو 1700 سی سی و چهار سیلندر است که به دو صورت بنزینی و پایه گاز سوز عرضه می گردد. همچنین این خودرو مجهز به ترمز ضد قفل هیدرولیک، فرمان هیدرولیک با قابلیت تاشو و گریبکس پنج دنده است.برای اینکه این خودرو از پس استاندارد یور 4 براید تغییراتی سخت افزاری و نرم افزاری بر روی  ای.ام.اس و کاتالیست آن صورت گرفته است.
وانت اریسان جهت ایمنی به دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین مجهز شده است. همچنین این خودرو مجهز به کولر و بخاری بصورت تهویه مطبوع دستی است.
از دیگر امکانات این وانت می توان به پخش‌کننده CD به همراه پورت USB، ترمز ABS، سیستم ضد سرقت (ایموبیلایزر) و سیستم خودکار قطع سوخت در مواقع اضطراری اشاره کرد.شرایط فروش وانت آریسانداخل وانت آریسان شباهت فراوانی به داخل خودروی پژو پارس دارد .غربیلک فرمان آن متعلق به خودروی سمند است. کابین وانت مذکور بسیار راحتر و دلنشین تر از خودروی وانت پیکان است.

The post جدیدترین شرایط فروش وانت آریسان به صورت نقدی و اقساطی appeared first on دیجیاتو.