جدیدترین قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان ایران‌خودرو اعلام شد

خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودرو

بازار خودرو کشور چندماهی است که دچار تلاطم شده و نوسان‌های بسیار زیاد در یکی دو ماه اخیر باعث شده تا نهادهای مختلف دولتی نیز وارد موضوع شده و مجلسی‌ها نیز به این موضوع اعتراض داشته باشند. شورای رقابت نیز در اواسط خردادماه با بخشنامه‌ای اعلام کرد که ایران‌خودرو و سایپا مجاز به افزایش قیمت حدود ۷ درصدی هستند که ساعاتی قبل این افزایش قیمت اعمال شد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو ساعاتی قبل و در حالیکه مردم ایران در جنب و جوش تماشای بازی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بودند، اقدام به افزایش قیمت محصولات خود نمود که این گرانی مطابق با مجوز شورای رقابت بوده است.

قیمت قبلی پژو ۲۰۶ تیپ ۲:  ۳۳ میلیون و ۹۴۶ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۳۶ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان که افزایش قیمت حدود ۳ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی پژو ۲۰۶ تیپ ۵:  ۳۹ میلیون و ۲۳۷ هزار تومان   / قیمت جدید این خودرو: ۴۱ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان که افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی پژو ۲۰۶ صندوق‌دار:  ۳۹ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۴۲ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان که افزایش قیمت حدود ۳ میلیون تومانی داشته است.

رانا LX محصولات ایران‌خودروقیمت قبلی رانا ال‌ایکس در ایران‌خودرو:  ۳۶ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۳۹ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان که افزایش قیمت حدود ۳ میلیون داشته است. نکته جالب در مورد این خودرو عدم استقبال مشتریان در نرخ قبلی است که با این وجود، بازهم گرانی شامل آن شده است.

خودروهای داخلی پژو 405قیمت قبلی پژو ۴۰۵ GLX در ایران‌خودرو: ۳۰ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان   / قیمت جدید این خودرو: ۳۲ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان که افزایش قیمت حدودا ۲ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز در ایران‌خودرو:  ۳۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۳۴ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان که افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی پژو ۴۰۵ SLX در ایران‌خودرو:  ۳۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان که افزایش قیمت حدود ۳ میلیون تومانی داشته است.

محصولات ایران‌خودروقیمت قبلی پژو پارس بنزینی در ایران‌خودرو:  ۳۸ میلیون و ۷۰ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۴۰ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان که افزایش قیمت حدود ۲ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی پژو پارس دوگانه سوز در ایران‌خودرو:  ۳۹ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۴۲ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان که افزایش قیمت حدودا ۳ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی سمند LX در ایران‌خودرو:  ۳۱ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۳۳ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان که افزایش قیمت حدودا ۲ میلیون تومانی داشته است.

قیمت قبلی سمند سورن ELX در ایران‌خودرو:  ۳۸ میلیون و ۲۳۲ هزار تومان  / قیمت جدید این خودرو: ۴۱ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان که افزایش قیمت حدودا ۳ میلیون تومانی را ثبت کرده است.

این افزایش قیمت‌ها در حالیست که این گروه خودروسازی در حال ثبت سفارش برای خودروهای خود بوده و سوال بزرگی که چند روز قبل در چرخان و سایر رسانه‌های خودرویی پیرامون چرایی عدم عرضه محصولات با قیمت قطعی پرسیده شده بود با این اطلاعیه پاسخ داده شد.

 

نوشته جدیدترین قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان ایران‌خودرو اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.