جدیدترین قیمت هاوال H2 توسط گروه بهمن اعلام شد (شهریور ۹۷)

شرایط فروش هاوال H2

هاوال H2 یکی از خودروهای با کیفیت چینی است که برخلاف سایر خودروهای این چنینی توسط گروه خودروسازی بهمن وارد کشور شده و اولین سری پیش فروش این خودرو با استقبال بالا مواجه شد. در حال حاضر نیز با قیمتی در حدود ۱۵۰ میلیون تومان در بازار آزاد به فروش می‌رسد و این گروه خودروساز در جدیدترین اطلاعیه خود از قیمت افزایش یافته این خودرو رونمایی کرد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی بهمن در بخشنامه‌ای اعلام کرد که مشتریانی که از طرح‌های پیش فروش این شرکت برای خرید هاوال H2 استفاده کرده‌اند می‌بایست طبق قیمت جدید اعلام شده تسویه نهایی را انجام دهند که با توجه به قیمت ثبت نامی و قیمت این خودرو در شهریور ماه، چیزی در حدود ۸ میلیون تومان روی قیمت آن اضافه شده است.

خودرو هاوال H2این خودرو که در ماه قبل با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه میشد در حال حاضر و با توجه به نوسانات نرخ ارز با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد. این قیمت جدید از امروز قابل اعمال بوده و تمام نمایندگان بهمن موتور ملزم به رعایت این قیمت خواهند بود.

یکی از مواردی که می‌توان در رابطه با خرید هاوال H2 از سوی مشتریان عنوان کرد، کیفیت ساخت خوب این مدل است. بر این اساس، طبق تحقیقات انجام شده، هاوال اچ۲ در رده قیمتی و کلاسی خود، یکی از بهترین مدل‌ها در بازار چین و استرالیا بوده و این دلیل به خاطر کیفیت ساخت خوب این خودرو است. ادامه….

 

 

نوشته جدیدترین قیمت هاوال H2 توسط گروه بهمن اعلام شد (شهریور ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.