جدیدترین قیمت و شرایط فروش فولکس‌واگن پاسات ۲۰۱۸ اعلام شد

در حالیکه بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودروهای خارجی اقدام به افزایش قیمت محصولاتشان نمودند، همه منتظر اعلام قیمت نماینده فولکس‌واگن در ایران بودند که با توجه به افزایش قیمت بسیار زیاد حتی محصولات چینی در کشورمان، دور از ذهن نبود که محصولات با کیفیت این خودروساز، افزایش قیمت بسیار بالایی را تجربه نمایند که در جدیدترین اطلاعیه ماموت خودرو؛ نماینده رسمی محصولات فولکس‌واگن در ایران قیمت فولکس‌واگن پاسات ۲۰۱۸ با افزایش اندکی اعلام شد.

به گزارش چرخان، ماموت خودرو؛ نماینده رسمی محصولات فولکس‌واگن در ایران در اطلاعیه‌ای از جدیدترین قیمت و شرایط فروش فولکس‌واگن پاسات ۲۰۱۸ رونمایی کرد که طبق این اطلاعیه، قیمت جدید خودرو ۳۰۸ میلیون تومان عنوان شده است که نسبت به قیمت گذشته آن افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند از امروز با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت و پرداخت وجه خود اقدام به خرید ۳۰ روزه این خودرو نمایند. البته این شرکت سود مشارکت و شرایط دیگری برای خریداران این خودرو در نظر نگرفته است.

گفتنی است که این افزایش قیمت با توجه به گرانی‌های چندین و چندباره محصولات کیا و هیوندای در ایران، ارزیابی شده و به نظر می‌رسد این افزایش قیمت منطقی‌تر از سایر شرکت‌های حاضر در این بازار باشد.

نوشته جدیدترین قیمت و شرایط فروش فولکس‌واگن پاسات ۲۰۱۸ اعلام شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.