جدیدترین قیمت BMW 330 2018 اعلام شد ( نیمه دوم مرداد۹۷)

BMW 330 2018

گرانی دلار و تلاطم بازار خودرو باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های واردکننده نیز از این فرصت استفاده کرده و قیمت محصولاتشان را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تری بالا ببرند و خودروهای لوکس سردمدار این موضوع هستند. در همین راستا پرشیا خودرو متولی محصولات BMW در ایران در جدیدترین اطلاعیه خود، قیمت جدید BMW 330 2018 را اعلام کرد.

به گزارش چرخان، طبق اطلاعیه جدید پرشیا خودرو، قیمت جدید BMW 330 2018 با افزایش قیمت بیش از ۳۰۰ میلیون تومانی بروز شد که این خودرو را نیز به سبد خودروهای میلیاردی اضافه کرد و حالا تعداد اندکی از خودروهای برند BMW در ایران با نقدینگی زیر یک میلیارد تومان قابل خرید خواهد بود.

طبق اعلام این شرکت، مشتریان می‎‌توانند با پرداخت یک میلیارد و ۱۹۹ میلیون تومان با موعد تحویل کوتاه مدت اقدام به خرید این خودرو نمایند. قیمت جدید پرشیاخودرو در حالیست که قبل از این نرخ این خودرو ۸۲۹ میلیون تومان تعیین شده بود.

این بخشنامه که از امروز قابل اجرا بوده و همه نمایندگی‌های این شرکت ملزم به رعایت آن هستند، دارای موعد تحویل ۳۰ روز کاری بوده و طبیعتا با توجه به ممنوعیت واردات خودرو محدودیت در تعداد قابل ثبت نام برای این خودرو یک امر طبیعی است.

بیشتر بخوانید:

  • ادعای BMW مبنی برطی مسافت۷۰۰ کیلومتری خودروی جدیدiNext تنها با یک بار شارژ!
  • اگر در باک یک BMW، کوکاکولا بریزیم چه می‌شود؟

 

نوشته جدیدترین قیمت BMW 330 2018 اعلام شد ( نیمه دوم مرداد۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.