دانگ فنگ H30 به جای تندر ۹۰؛ اعلام شرایط تازه برای تحویل خودروهای ایران خودرو

چندی قبل گزارشی به مضمون خروج محصولات ال 90 از خطوط ایران خودرو منتشر شده بود که ایران خودرو بلافاصله اين گزارش را تکذیب کرد اما در لیست مردادماه محصولات ایران خودرو که به تازگی منتشر شده مشخص شده است که محصولات ال 90 دیگر روی خطوط تولید این شرکت قرار نخواهند گرفت.
از طرف دیگر ایران ‌خودرو ساعتی قبل با انتشار بخشنامه ‌ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر90 را مشخص نمود.
پیرو این گزارش، این شرکت در بخشنامه ای به نمایندگان خود نوشت:

به استحضار ميرساند با توجه به تاخير در تعهدات خودروهای تندر E2 دستی و تندر پلاس اتومات تكميل وجه شده، مطابق برنامه فروش های ذيل، مشتريان ميتوانند در صورت تمايل خودروی های خود را به خودروی H30 CROSS  تبديل نمايند. لذا نمايندگی های مجاز موظفند در اين خصوص اطلاع رساني کرده و در سيستم سيتريكس تغییرات لازم را اعمال نمایند.

ال 90
قیمت خودروهای اعلامی در لیست منتشر شده از سوی ایران خودرو از بازه حدودا 32 میلیون تومان برای وانت آریسان دوگانه شروع و تا حدودا 100 میلیون تومان برای S7 توربو دنده اتوماتیک ادامه پیدا می کند. خودروی جایگزین ال 90 یعنی H30 CROSS دنده اتوماتیک قیمتی در حدود 50 میلیون تومان دارد.

این تغییرات در حالی مطرح می شود که حدود یک ماه قبل نیز شاهد ابلاغیه سایپا مبنی بر جایگزینی سری دنده دستی رنو ساندرو و تندر 90 های ثبت نامی توسط پارس خودرو بودیم که البته در توضیحات تکمیلی از عدم اجبار برای این تغییر سخن گفته شد، اما اینطور که از ظواهر امر مشخص است روند تولید محصولات رنو در خطوط تولیدی ایران خودرو و سایپا با حاشیه هایی همراه شده است.

The post دانگ فنگ H30 به جای تندر 90؛ اعلام شرایط تازه برای تحویل خودروهای ایران خودرو appeared first on دیجیاتو.