دست دلالان کوتاه شد؛ شرایط متفاوت فروش محصولات پارس خودرو و سایپا تیرماه ۹۷

جدیدترین طرح شرایط فروش سايپا را می تواند الگویی برای سایر خودروسازان در راستای جلوگیری از منفعت طلبی دلالان قلمداد کرد. بازار خودرو این روزها درگیر شرایط عجیبی شده است اما گروه خودروسازي سايپا در راستای جلوگیری از بهره برداری واسطه ها شرایط فروش جدیدی را از امروز اعلام کرده است که شامل شرایط متفاوتی نسبت به شرایط فروش قبلی می شود.

در این رابطه مصرف کنندگان نهایی در طرح جدید شرایط فروش سایپا صرفا با محدودیت ثبت كد ملي و از طریق اینترنت خواهند توانست خودروي موردنياز خود را خريداري كنند. همچنین شرایط فروش طولانی مدت به نحوی اعلام شده است که امکان صلح برای خرید و فروش حواله وجود ندارد و سند خودرو نیز تا یکسال در مالکیت شرکت خواهد بود و بدین ترتیب دلالان نمی توانند با خرید و فروش خودرو در کوتاه مدت به کسب سود بپردازند.

شرایط فروش سايپا

این روش به نفع مشتریان واقعی تمام خواهد شد که قصد دارند تا خودرو خودرو را برای مصارف شخصی استفاده نموده و قصد خرید و فروش و کسب سود ندارد.
بر اين اساس با برنامه ريزي صورت گرفته مشتريان واقعي مي تواننداز طريق مراجعه به سايت اينترنتی فروش گروه خودروسازي سايپا يكی از روش های فروش را انتخاب و نياز خودرويي خود را تامين كنند.
گروه خودروسازي سايپا پس از طرح فروش ويژه عيد فطر، بر اساس اين طرح فقط مصرف كنندگان نهايي، صرفا با ثبت كد ملي خواهند توانست خودروي موردنياز خود را خريداري كنند .

شرایط فروش سايپا نقدی – فوری محصولات سایپا – تیر 97:شرایط فروش سايپا

شرایط فروش سايپا اقساطی محصولات سایپا – تیر 97:شرایط فروش سايپاشرایط فروش سايپا پیش فروش نقدی – تیر 97:شرایط فروش سايپاشرایط فروش سايپادر این طرح خودروهای خانواده X100 شامل سایپا 111، سایپا 131، سایپا 132 و سایپا 151، خانواده X200 شامل تیبا بنزینی و دوگانه‌ سوز، تیبا2، ساینا دستی و اتوماتیک، آریو، چانگان، سراتو، وانت دو کابین ریچ، خانواده برلیانس شامل H220، H230، H320، H330 و برلیانس کراس و همچنین محصولات خانواده وانت نیسان زامیاد با روش‌ های متنوعی شامل فروش نقدی، اعتباری، فوری و پیش‌ فروش با قیمت قطعی عرضه می‌ شوند.
شرایط فروش سايپا شامل 100 هزار خودرو از محصولات ذکر شده را به بازار عرضه کند تا از این طریق زمینه فروکش کردن التهاب بازار و ایجاد تعادل بیشتر بین عرضه و تقاضا را فراهم کند.
گروه خودروسازی سایپا به‌ عنوان بزرگ‌ ترین تولیدکننده و عرضه‌ کننده خودرو در ایران در سال 97، قصد دارد نقش محوری خود در بازار را جهت ساماندهی وضعیت کنونی ایفا کند و از این طریق، زمینه کاهش قیمت‌ ها و رسیدن به شرایط متعادل را فراهم سازد.

شرایط فروش پارس خودرو

شرایط جدید فروش نقدی، پیش فروش و فروش اقساطی محصولات پارس خودرو ویژه تیرماه 97 از تاریخ 97/03/30 مطابق جدول ذیل اجرایی شده است.
بخشنامه شماره 1:بخشنامه شماره 2:برلیانس H220 به یک موتور 1.5 لیتری با 103 اسب بخار قدرت مجهز است. H230 مدل سدان H220 است.
تجهیزات رفاهی برلیانس H230/ H220 شامل، ایربگ راننده وسرنشین، سانروف برقی، کامپیوتر اطلاعات سفر، مجهز به سیستم پیشرفته ترمز EBD+ABS، سنسور پارک دنده عقب، شیشه بالابرهای برقی جلو و عقب ، سیستم صوتی و تصویری مجهز به ۶ بلندگو ، رادیو ، USBپورت و CD PLAYER است.
خودروی برلیانس H330 یک سدان شهری با موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم موتور 1498 است.قدرت خروجی این موتور برابر با 103 اسب بخار در 5800 دور است.
نمونه اتوماتیک از یک گیرباکس ۵ سرعته تیپ ترونیک بهره می‌برد و مصرف سوختش حدود ۶.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.
برلیانس H330/320 در بازار ایران تنها با دو کیسه هوا عرضه می شود.
برليانس كراس داراى موتور 1650 سی سی جدید است كه علاوه بر افزایش گشتاور و قدرت، نسبت به نمونه های مشابه دارای مصرف سوخت کمتری بوده و منطبق با استانداردهای آلایندگی یورو 5 است.
با تغییر موتور، توان آن از 103 اسب بخار به 114 اسب بخار افزایش یافته است و با تغییر ضرایب دنده، به میزان 15درصد شتاب خودرو همچنین قابلیت خودرو برای مسیرهای شیب دار بهبود زیادی داشته است.

The post دست دلالان کوتاه شد؛ شرایط متفاوت فروش محصولات پارس خودرو و سایپا تیرماه 97 appeared first on دیجیاتو.