رقابت جذاب تیوولی و هاوال H2؛ چه کسی پیروز میدان خواهد بود؟!

بازار ایران به قدری برای خودروسازهای دنیا بکر است که هر محصولی از برندهای بزرگ دنیا می‌تواند در بازار ایران خودنمایی کرده و فروش بالایی را تجربه نماید. البته بازار ایران به یک فاکتور دیگر نیز توجه دارد و آن قیمت محصولات است که در صورت پایین بودن آن فاکتور بسیار تاثیرگذاری در فروش خودرو شده و رکوردهای بسیار عجیبی را به ثبت برساند. یکی از خودروهای خوبی که به تازگی با همکاری گروه بهمن وارد کشور شده است، خودرو هاوال H2 است که پیش بینی‌ها از فروش بالای این خودرو در کشورمان دارد.

به گزارش چرخان، هاوال H2 که جزو خودروهای بسیار با کیفیت چینی است در روزهای آتی وارد بازار ایران خواهد شد و به نظر بسیاری از کارشناسان خودرو بسیاری از معاملات بازار خودروهای خارجی را بهم خواهد ریخت و بازار بعضی از خودروهای هم رده را کساد می‌کند. البته این تعاریف اغراق نیست و از جمله شواهد ما حضور شرکت هاوال از زیرمجموعه‌های شرکت گریت‌وال است که سابقه بسیار روشن و مثبتی در ایران داشته و مشتریان ایرانی از این برند خاطره خوبی دارند.

گروه خودروسازی بهمن از شنبه آتی هاوال H2 را به بازار عرضه خواهد کرد و قیمت بی نظیر این خودرو که ۹۵ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان تعیین شده است، باعث خواهد شد بسیاری از خودروهای چینی هم رده از برندهای مختلف از جمله تیوولی وارد چالش بزرگی شده و مشتریانی که قصد خرید خودرو در رده قیمت ۱۰۰ میلیون تومان دارند به یک گزینه جدید و شاید بهتر دسترسی پیدا می‌کنند که از یک مجموعه خوشنام چینی وارد بازار کشور شده است.

جالب است بدانید که هاوال H2 لقب پرفروش‌ترین خودرو در رده خودروهای SUV را به خود اختصاص داده است و از جمله خودروهای محبوب در کشور بزرگ چین است. طبق برنامه ریزی‌های که توسط یکی از مسئولین شرکت هاوال در نشست خبری ماه گذشته در محل شرکت بهمن برگزار شد، گفته شد این خودرو با عرضه زیاد و با قیمت مناسب قرار است بازار ایران را تسخیر کرده و به رده‌های بالای فروش در سال ۹۷ تبدیل شود.

هاوال H2

اینکه هاوال H2 با تیوولی مقایسه می‌شود وقتی جالب تر می‌شود که با وجود کمتر بودن امکانات فنی و تفریحی این خودرو نسبت به اچ۲ قیمت بسیار بالاتری نسبت به این خودروی تازه وارد دارد. تفاوت قیمت ۵۰ میلیون تومانی اچ۲ با تیوولی از جمله تفاوت‌هایی است که باعث می‌شود در آینده‌ای نه چندان دور مسئولین فروش تیوولی در ایران باید به دنبال راهکارهای جدید برای فروش محصول پرطرفدار خود باشند.

هاول H2 از امکانات فراوانی نیز بهره‌مند است. امکاناتی مانند لاستیک‌های ۱۸ اینچی، چراغ‌های جلوی اتوماتیک، برف پاک اتوماتیک، چراغ های ال‌ای‌دی برای روشنایی در طول روز و شب، سنسور پارک دنده عقب، دوربین عقب، سنسور باران، برف پاکن عقب، آنتن کوسه ای، سیستم تنظیم و هشدار باد و فشار لاستیک‌ها، سانروف، استارت دکمه‌ای، کروز کنترل، سیستم کنترل آب و هوای هر منطقه، سیستم ناوبری ماهواره‌ای با قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث که قطعا رانندگی لذت بخشی را به وجود می‌آورند.

در ادامه و در این جدول می‌توانید تفاوت‌های این دو خودرو را مشاهده کرده و به صحت ادعای ما مبنی بر اینکه اچ۲ قابلیت رقابت جدی با بسیاری از خودروهای گران‌تر را دارد، پی ببرید:

هاوال H2

نوشته رقابت جذاب تیوولی و هاوال H2؛ چه کسی پیروز میدان خواهد بود؟! اولین بار در چرخان پدیدار شد.