زمان شروع مرحله دوم فروش ویژه ایران‌خودرو + جزئیات

خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودرو

بازار خودروهای داخلی به دلیل عدم عرضه کافی محصولات توسط خودروسازان دچار آشفتگی شده و  قیمت بسیاری از آنها فاصله زیادی با قیمت کارخانه پیدا کرده‌اند که حتی نمایندگان مجلس اعلام کردند به زودی برای بازخواست شرکت‌ها وارد کار می‌شوند. گویا این تهدید کارساز شده و ایران‌خودرو پس از لغو فروش فوری محصولاتش طی چند روز گذشته، از فردا اقدام به ارائه یک طرح بسیار ویژه خواهد نمود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان خرید محصولات این شرکت می‌توانند به زودی از مرحله دوم فروش ویژه این شرکت بهره‌مند شده و با شرایط و تسهیلات بسیار ویژه ثبت سفارش کنند.

در همین رابطه مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: ما خود را موظف به ارائه تسهیلات و شرایط متنوع برای رفع مصرف کنندگان واقعی می‌دانیم و قطعا شرایط بسیار خوبی را به آنها ارائه خواهیم کرد. ما در حال حاضر در حال تدارک شرایط متنوع پیش فروش و فروش قطعی محصولات خود هستیم که از تاریخ ۲۷ خرداد ماه آغاز خواهد شد.

تندر90 پلاس ایران‌خودرووی در ادامه افزود: ما در حال حاضر متوجه وجود دلالی‌ها و سودجویی‌ها در بازار خودرو هستیم و قطعا برای مقابله با آنها وارد عمل می‌شویم و در طرح فروش مذکور به صورت گسترده اقدام به عرضه محصولات خواهیم کرد. تعداد پیش بینی شده برای این طرح فروش چیزی بالغ بر ۱۰۰ هزار دستگاه تحت عناوین مختلف خواهد بود که قطعا تاثیر بسزایی در بازار خواهد داشت.

خرید خودرو برای نوروز 97 خودروسازی قیمت خوردوهای داخلیمعاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو در ادامه با اشاره به برنامه ایران‌خودرو گفت: ما برای کنترل بازار به صورت مداوم اقدام به ارائه محصولات خواهیم کرد و مشتریان واقعی برای خرید عجله نداشته باشند چرا که قطعا عرضه ما مکفی خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون اضافه وجوه دریافتی نمایندگان گفت: تمام نمایندگان موظف به رعایت قیمت مصوب کارخانه ایران‌خودرو هستند و در صورت تخطی از این قانون قطعا با آنها برخورد می‌شود. مشتریان در صورت مشاهده تخلف مراتب را به بخش نظارت شرکت اطلاع دهند. مشتریان برای خرید خودرو مدنظر خود می‌توانند از طریق وب سایت فروش این شرکت و همچنین نمایندگی‌های مجاز شرکت اقدام به خرید نمایند.

خان کرمی در پایان گفت: طرح فروش جدید شرکت از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷ آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و به محض اتمام ظرفیت مبادی ثبت نام بسته خواهد شد. این شرایط فروش به زودی از طریق سایت و نمایندگی قابل ثبت خواهد بود.

نوشته زمان شروع مرحله دوم فروش ویژه ایران‌خودرو + جزئیات اولین بار در چرخان پدیدار شد.