سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

برابوس یکی از مشهورترین تیونرهای آلمانی در جهان است که بطور ویژه در زمینه ارتقای محصولات دایملر – خصوصا مرسدس بنز – فعالیت می کند. این تیونر متبحر در یکی از آخرین پروژه های خود به سراغ مرسدس بنز G کلاس ۲۰۱۹ رفته و طبق روال مرسوم تغییرات زیادی در بخش های فنی و ظاهری آن داده است.

2019 mercedes g class by brabus 1 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

نسخه ای که مهندسین برابوس برای ارتقا برگزیده اند، به سری G500 تعلق دارد. با بهینه سازی هایی که در زیر کاپوت این شاسی بلند جان سخت صورت گرفته، قدرت و گشتاور به ترتیب ۷۸ و ۱۰۰ واحد افزایش یافته است.

2019 mercedes g class by brabus 21 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

با این حساب موتور G500 تیونینگ برابوس اکنون می تواند ۴۹۳ اسب بخار قدرت در دور ۵۶۰۰ و ۷۱۰ نیوتن متر گشتاور در دور ۲۲۵۰ تولید کند. به لطف این تغییرات مثبت شاسی بلند با اصالت ژرمن ها برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به ۵٫۷ ثانیه زمان نیاز دارد. در صورت فشردن پدال گاز تا انتها، عقربه سرعت سنج دیجیتال بر روی رقم ۲۱۰ کیلومتر در ساعت بصورت الکترونیکی قفل خواهد شد.

2019 mercedes g class by brabus 4 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

در کنار ارتقای خروجی موتور ۴ لیتری V8، مهندسین برابوس تغییراتی را در بخش ظاهری G500 نیز اعمال کرده اند. در برخورد اول با این شاسی بلند جعبه ای شکل، استفاده گسترده از فیبر کربن در جای جای بدنه جلب توجه می کند.

2019 mercedes g class by brabus 2 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

جلو پنجره و سپرهای جدید، کاپوت برجسته و متورم با شکافی بزرگ، چراغ های LED و اسپویلر سقفی برخی از شاخصه های ظاهری بارز G500 بعد از تیونینگ هستند.

2019 mercedes g class by brabus 10 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

برابوس مجموعه ای از رینگ های ۲۰ الی ۲۳ اینچی آلیاژی را با طرح هایی متفاوت در نظر گرفته که لاستیک های ۳۰۵/۳۵ R23 بر روی بزرگ ترین نمونه سوار می شوند.

2019 mercedes g class by brabus 5 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

با پرداخت رقمی بیشتر، برابوس سیستم اگزوز استیل با خروجی های دوگانه کرومی را ارایه می کند. در این سیستم فلاپ هایی تعبیه شده که به واسطه آنها راننده می تواند انتخاب کند موتور خودرو غرشی فراگیر داشته باشد یا بدون بر هم زدن آرامش همسایگان وارد پارکینگ شود!

2019 mercedes g class by brabus 6 سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود

در داخل کابین گویی هیچ محدودیتی برای شخصی سازی وجود نداشته و ترکیب چرم آلکانترا، اجزای فیبر کربنی و تریم های چوبی در قسمت های مختلف دیده می شود. پدال ها هم جنسی آلومینیومی داشته و لوگوی برابوس در قاب درها به چشم می خورد.

The post سرعت بیشتر برای جذاب ترین SUV جهان؛ وقتی برابوس به سراغ مرسدس بنز G500 جدید می رود appeared first on دیجیاتو.