سوناتا ۲۰۱۸ هیبریدی ۱۲۰ میلیون تومان گران شد! (خرداد ۹۷)

تلاطم بازار ارز به قدری شرکت‌های واردکننده را دچار مشکل کرده است که برخلاف سال‌های قبل که در این روزها مشغول ثبت نام مشتریان و تبلیغات فراوان برای فروش محصولاتشان بود، هر روز در حال اعلام قیمت جدید هستند و نبود نظارت‌های کافی باعث شده است تا قیمت‌های اعلامی از فرمول خاصی تبعیت نکرده و بیشتر به برش تیغ شرکت‌ها مرتبط باشد! شاهد این قصه سوناتا ۲۰۱۸ هیبریدی است که در بخش‌نامه جدید نماینده انحصاری این محصولات، بیش از ۱۲۰ میلیون تومان افزایش قیمت خورده است!

به گزارش چرخان، شرکت پاکرو نماینده انحصاری محصولات هیبریدی هیوندای در ایران در جدیدترین بخشنامه خود قیمت‌های جدید سوناتا ۲۰۱۸ هیبریدی را اعلام کرد که در کمال تعجب شاهد افزایش قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی این محصولات هستیم.

سوناتا 2018 هیبریدی

سوناتا ۲۰۱۸ هیبریدی

طبق اعلام این شرکت مشتریانی که قصد این خودرو را دارند از امروز می‌بایست با قیمت جدید خرید کنند و این قیمت‌ها در سرتاسر کشور، اعمال شده است.

اولین تیپ خودرو از این محصول تیپ ۱ (GL) است که قبل از این با قیمت ۲۴۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد ولی در حال حاضر ۳۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

تیپ ۲ (GLS) این خودرو نیز ۳۷۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. این قیمت در حالی است که ماه گذشته این خودرو با قیمت ۲۵۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد.

تیپ ۳ (GLS+) آخرین خودرو از این لیست است که در قیمت قبلی با ۲۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته میشد ولی با افزایش ۱۲۰ میلیون تومانی به ۳۸۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

 

بیشتر بخوانید:

  • بررسی هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ (ویدئوی اختصاصی)
  • نگاهی به سوناتا ۲۰۱۸، ظاهری جدید یا انقلابی؟

نوشته سوناتا ۲۰۱۸ هیبریدی ۱۲۰ میلیون تومان گران شد! (خرداد ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.