شرایط فروش نقد و اقساط ایران‌خودرو برای نمایشگاه ارومیه! (مهر۹۷)

طرح فروش ایران‌خودرو

گروه خودروسازی ایران‌خودرو از جمله شرکت‌هایی است که در ماه‌های اخیر به شدت با افزایش تقاضا روبرو شده و طبق آمار چندین برابر طرفیت تولید برای این شرکت تقاضا ایجاد شده است که بسیاری از آنها به منظور واسطه‌گری بوده و منجر به افزایش قیمت‌ها در بازار شده‌اند ولی حضور این شرکت در نمایشگاه خودروی ارومیه باعث شده تا شرایط جالب فروش و پیش فروش نقد و اقساط از این شرکت عرضه شود.

به گزارش چرخان، نمیشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته آن در ارومیه برای سومین سال برگزار شده و گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز به منظور عرضه و معرفی جدیدترین دستاوردهای خود در این نمیشگاه حضور پیدا کرده است ولی یکی از نکات جالب حضور ایران‌خودرو در این نمایشگاه طرح‌هایی است که بسیار متفاوت از وضعیت این شرکت در بازار خودروی کشور بوده و حتی منجر به عرضه شرایط فروش اقساطی گردیده است.

ایران‌خودرواین گروه خودروسازی که با نمایندگی‌های فعال خود در این استان پا در نمایشگاه ارومیه گذاشته است بسیاری از محصولات جدید خود را نیز به این نمایشگاه آورده تا مشتریان با تولیدات جدید این شرکت آشنا شده و احتمالا بازاریابی اولیه برای این محصولات عملیاتی شود که در بازار فعلی نیازی به این کار هم نیست!

در این نمایشگاه شاهد حضور محصولاتی از جمله اچ 30 کراس اتوماتیک، هایما اس 7 اتوماتیک، هایما اس 5 اتوماتیک، دنا پلاس، پژو 207 اتوماتیک و تندر پیکاپ هستید که جزو خودروهای خاص این گروه خودروسازی محسوب شده و به نظر می‌رسد که برنامه تولید این شرکت پس از خروج پژو از ایران روی این خودروها خواهد بود که سهم خودروهای چینی بیش از دیگران است.

فروش خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودروفضای اختصاص یافته به گروه خودروسازی ایران‌خودرو چیزی در حدود 1600 مترمربع بوده و 12 نمایندگی این شرکت در سرتاسر استان اقدام به حضور در ایران گردهمایی بزرگ استانی کرده‌اند که البته علیرغم نامگذاری بین‌المللی برای آن خبری از شرکت‌های خارجی معتبر نیست.

گفتنی است که طبق اعلام نمایندگی‌های ایران‌خودرو مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه و همچنین نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر استان از شرایط فروش و پیش فروش اقساطی آن بهره مند شده و در موعدهای مختلف اقدام به وصول خودروی مدنظر خود شوند.

افزایش قیمت خودرو ایران‌خودروگفتنی است که به تازگی شرایط پیش فروش ایران‌خودرو در سطح کشوری عملیاتی شده و در روزهای گذشته بیش از 53 هزار خودرو از محصولات این شرکت به فروش رسیده است که نزدیک‌ترین موعد تحویل در زمستان سال جاری بوده و اغلب پیش فروش‌ها برای نیمه دوم سال 98 بوده است.

نوشته شرایط فروش نقد و اقساط ایران‌خودرو برای نمایشگاه ارومیه! (مهر97) اولین بار در چرخان پدیدار شد.