شرایط پیش فروش نقدی پراید و ساینا توسط سایپا اعلام شد- مرداد ۹۷

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت سایپا می رساند، شرایط پیش فروش نقدی محصولات سایپا از تاریخ چهارشنبه مورخ 97/05/24 ساعت 10 صبح فعال و مطابق جدول ذیل جاری می گردد.

با توجه به عرضه تنها دو محصول پراید و ساینا و نبودن نام بسیاری از محصولات سایپا در این شرایط پیش فروش می توان به این نتیجه رسید که ظرفیت خط تولید این شرکت برای ارائه محصولاتی نظیر خانواده برلیانس/چانگان/ سراتو و ...تکمیل شده است و حتی سایپا تمایلی به فروش بیشتر تیبا نیز ندارد.

از سوی دیگر در این شرایط پیش فروش سایپا قیمت خودروهای عرضه شده مشخص نیست و ظاهرا شرایط پیش فروش سایپا براساس قیمت روز خودروها صورت می گیرد. براین اساس می توان حدس زد که با آزاد سازی احتمالی قیمت خودرو احتمال قریب به یقین شاهد افزایش قیمت شدید این محصولات و کاهش حاشیه سود بین کارخانه و بازار خواهیم بود. نکته ای که احتمالا چندان به مذاق واسطه گران خرید در این شرایط پیش فروش سایپا خوش نخواهد آمد.پیش فروش سایپاش شرایط پیش فروش نقدی (صرفا اینترنتی)
توضیحات:
1 - سود مشارکت در این طرح 15 و سود انصراف 12 درصد است.
2- در این بخشنامه محدودیت کد ملی اعمال می گردد.
3- مشتریانی که طی 6 ماه گذشته اقدام به ثبت نام خودرو نموده ‌اند، مجاز به ثبت‌نام نيستنند.
4- در این بخشنامه امکان صلح وجود دارد.
ساینا دارای موتور 1.5 ليتری منطبق با استاندارد يورو 4 اروپا و نيز قابل ارتقا به يورو 5 است و در دو نوع گيربكس دستي و اتوماتيک توليد مي‌گردد.پیش فروش سایپاهمچنين ساينا داراى امكاناتی نظير ايربگ راننده و سرنشين، مجهز به سيستم پيشرفته ترمز ABS+ EBD،مجهز به سيستم ضد سرقت (Immobilizer)- شيشه بالابر برقی جلو- صفحه نمايشگر - كمربند ايمني جلو با قابليت تنظيم ارتفاع - گرمكن شيشه عقب - چراغهای جلو با قابليت تنظيم ارتفاع - قفل مركزي - سنسور پارک دنده عقب (در مدل لوكس) - صندلي عقب مجهز به نگهدارنده صندلی كودک ISOFIX - نمايش دماي محيط بيرون - كليد مجهز به ريموت - شيشه بالابر برقی عقب (در مدل لوكس) و سيستم تهويه مطبوع ديجيتال (در مدل لوكس) است.

The post شرایط پیش فروش نقدی پراید و ساینا توسط سایپا اعلام شد- مرداد 97 appeared first on دیجیاتو.