قیمت حواله سایپا و یک خبر مهم برای معامله‌گران آن!

سایپا شرایط فروش فوری سایپا سایت ثبت نام سایپا قیمت حواله سایپا

قیمت حواله سایپا و خرید و فروش آن در فضای مجازی بسیار رونق گرفته و پیش فروش جدید گروه خودروسازی سایپا که با جنجال زیادی همراه بود توانست یک سود ۵۰ درصدی را بدون دردسر به حساب خریداران خوش شانس این شرکت واریز کند که عملا باعث شده تا بسیاری از مردم به طمع این سود وارد بازار خرید و فروش حواله سایپا شده و تنش در این بازار بیش از پیش شود.

به گزارش چرخان، این روزها آگهی‌های مربوط به خرید و فروش حواله سایپا بسیار دیده می‌شود و همه این آگهی‌ها معمولا مربوط به پیش فروش اخیر این شرکت خودروسازی بوده و اندک مشتریانی که با خوش شانسی تمام موفق به ثبت نام در آن شدند اقدام به فروش این کاغذها کرده و در اندک مدتی صاحب سود ۵۰ درصدی شدند که نشان از اوضاع وخیم بازار خودروی کشور دارد!

سایپا خودروهای چینیاین حواله‌ها که عملا صرفا یک ثبت نام ساده اینترنتی است باعث شده تا افرادی که به طور مثال برای تیبا مبلغ ۱۴ میلیون تومان تومان پرداخت کرده‌اند در حال حاضر آگهی‌های ۲۰ میلیون تومانی می‌زنند و سود ۶ میلیون تومانی صرفا برای یک کاغذ را تجربه می‌کنند!

این اتفاق در حالی است که طبق شرایط ثبت نام امکان خرید و فروش برای افراد فراهم نبوده و بارها خودروسازان نسبت به غیرقانونی بودن این اتفاق هشدار داده‌اند و نبود صلح در قرارداد نیز موید همین موضوع است. این شرایط به قدری محکم بوده که حتی تحویل گیرندگان خودرو نیز تا یکسال نباید اقدام به فروش خودرو نمایند و بدین ترتیب باید متصور شد که عملا خریداران حواله سایپا در حال ریسک سنگینی هستند که عاقبت آن مشخص نیست!

قیمت حواله سایپاهمچنین بعضی از آگهی‌های مربوط به حواله خودرو که در گروه خرید و فروش تلگرامی نیز مشاهده می‌شود هیچ‌گونه ضابطه‌ای در قیمت‌گذری ندارند و حتی قیمت‌های پرت ۳۰ میلیون تومان برای تیبا با پیش پرداخت ۱۴ میلیون تومان مشاهده می‌شود که در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت اعلامی گران نیست می‌گویند که قیمت بازار آزاد این خودرو در زمان تحویل قطعا بالای ۵۰ میلیون تومان خواهد بود و مشتری با هزینه حواله و تکمیل وجه نیز سود چند میلیون تومانی خواهد کرد!

با اوج گرفتن آگهی‌ها و اخبار مربوط به خرید و قیمت حواله سایپا مسئولین این شرکت وارد کار شده و رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌های گروه خودروسازی سایپا در خبری اعلام کرد که هر گونه آگهی این حواله‌ها و معامله آنها غیر قانونی بوده و قطعا خریداران متضرر خواهند شد.

نوشته قیمت حواله سایپا و یک خبر مهم برای معامله‌گران آن! اولین بار در چرخان پدیدار شد.