محصولات مینی نیامده بازهم گران شدند (خرداد ۹۷)

محصولات مینی که اواخر سال ۹۶ توسط پرشیا خودرو به بازار ایران معرفی شدند و طی یک مراسم مجللی از تازه واردهای دوست داشتنی رونمایی گردید، دوباره مشمول افزایش قیمت شدند و علیرغم اینکه در سال جدید این خودرو با دو اعلام قیمت مواجه شده بود، در حال حاضر افزایش قیمت دوباره و شدیدی را تجربه کرده است.

مینی کوپر

به گزارش چرخان، در حالیکه محصولات مینی با جذابیت‌های فراوان از جمله قیمت مناسب وارد بازار ایران شد ولی گویا نرخ ارز و شاید نبود نظارت‌های کافی بر روی قیمت گذاری خودروهای خارجی باعث شده است که این محصولات علیرغم افزایش قیمتی که چندی پیش پس از پیش فروش ابتدایی داشتند بازهم شامل افزایش قیمت شده و عملا خودروهای کوچکی که کسی انتظار قیمت‌های بالا برای آنها را نداشت، به خودروهای هم‌رده قیمتی BMW و بنز تبدیل شدند!

مینی کوپر

مینی کوپر اولین خودروی این برند است که در بخشنامه قبلی با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان به مشتری عرضه میشد که قیمت جدید آن ۳۵۹ میلیون تومان اعلام شده است.

مینی کوپر S دومین خودرو از محصولات مینی است که در بخشنامه قبلی ۳۹۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده بود ولی در حال حاضر ۵۲۶ میلیون تومان قیمت خورده است.

مینی کلابمن S سومین خودرو از محصولات مینی است که قیمت جدید آن ۵۶۸ میلیون تومان عنوان شده است. قیمت قبلی این خودرو ۴۵۰ میلیون تومان بود.

مینی کانتریمن S آخرین خودرو از این برند است که با ۴۷۵ میلیون تومان در بخشنامه قبلی قابل سفارش بود ولی قیمت جدید آن ۶۴۵ میلیون تومان قید شده است!

به نظر می‌رسد با توجه به تلاطم بازار ارز و نبود نظارت‌ها به زودی باعث خواهد شد مقایسه قیمت‌های قبل و جدید به بازه‌های هفتگی و حتی روزانه برای لیست قیمت شرکت‌های رسمی تبدیل شود!

 

بیشتر بخوانید:

  • بررسی هاچ‌بک مینی کوپر مدل ۲۰۱۷ (ویدئوی اختصاصی)
  • محصولات مینی کوپر رسما وارد بازار ایران شد + قیمت و مشخصات
  • قیمت خودروهای مینی مدل ۲۰۱۸ نهایی شد + تصاویر

نوشته محصولات مینی نیامده بازهم گران شدند (خرداد ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.