مشتریان اخیر سایپا امکان ثبت‌نام در پیش فروش محصولات ایران خودرو را ندارند

مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت نام کرده‌اند، امکان حضور در طرح آتی پیش فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت.

گروه خودروسازی ایران خودرو به منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی طبق هماهنگی با گروه خودرو سازی سایپا، کدملی تمام مشتریانی را که در طرح پیش فروش این شرکت ثبت کرده‌اند را دریافت خواهد کرد.

بر اساس اعلام ایران خودرو، هدف آنها از این اقدام توزیع محصولات میان جامعه مصرف کننده و مشتریان نهایی است و باید کسانی برای خرید خودرو اقدام کنند که صرفا نیازمند خودروی شخصی و مصرف کننده واقعی هستند.

با توجه به فروش اخیر محصولات شرکت سایپا و ثبت نام گروهی از هموطنان در این شرایط، گروه صنعتی ایران خودرو، از مدیریت ارشد شرکت سایپا درخواست کرد تا لیست کدملی مشتریانی را که در ثبت نام اخیر موفق به ثبت نام شده‌اند به این شرکت اعلام کند تا از ثبت نام نامبردگان در طرح پیش فروش آتی ایران خودرو جلوگیری شود.

ایران خودرو قرار است بزودی طرح پیش فروش 40 هزار دستگاه از محصولات خود را اجرا کند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو

گفتنی‌ست که پیش از این شرایط جدیدی برای پیش فروش خودروها توسط خودروسازان و شورای رقابت اعلام شده بود تا حضور واسطه گران و دلالان بازار خودرو در پیش فروش محصولات کمرنگ شود.

«رضا شیوا» رئیس شورای رقابت گفته بود، این شورا شروط جدیدی برای پیش فروش خودروها در مراحل جدید دارد که بر اساس آن به هرکس فقط یک خودرو و بر اساس شماره ملی فروخته خواهد شد، سن خریدار باید بالای 18 سال باشد و خریدار خودرو تا یکسال حق فروش خودرو را نداشته باشد و اینکه خودروها فقط از طریق قرعه کشی خودروها به مردم فروخته شود.

آنطور که رئیس شورای رقابت گفته بود درصورتیکه این پیشنهادات مصوب شود، در پیش فروش جدید خودروها اعمال خواهد شد. اما تاکنون تنها یک شرط یعنی فروش یک خودرو به یک نفر و بر اساس تطابق با شماره ملی در حال انجام است.

The post مشتریان اخیر سایپا امکان ثبت‌نام در پیش فروش محصولات ایران خودرو را ندارند appeared first on دیجیاتو.