هیوندای النترا ۲۰۱۸ باز هم گران شد! (نیمه دوم اردیبهشت ۹۷)

قصه گرانی خودروهای خارجی این روزها به یک خبر روتین در بین رسانه‌های اقتصادی تبدیل شده است که تقریبا به صورت روزانه خبر افزایش قیمت محصولات پرفروش مخابره شده و برخلاف گذشته که این اتفاق هر چندماه یکبار رخ می‌داد، در حال حاضر هفته‌ای نیست که خبر افزایش قیمت یک برند منتشر نشود که بسیاری از آنها در یک‌ماه چندین و چند بار این اطلاعیه گرانی را صادر می‌کنند! طبق همین قانون نانوشته این روزهای بازار خودرو، هیوندای النترا ۲۰۱۸ نیز توسط یکی از واردکنندگان مطرح این خودرو گران شد و از رقبای خود جا نماند!

خودروهای کم مصرف

به گزارش چرخان، آسان موتور یکی از نمایندگان واردکننده برند هیوندای در کشورمان در اطلاعیه‌ای از افزایش قیمت یکی از محصولات پرفروش خود یعنی هیوندای النترا ۲۰۱۸ خبر داد که این خودرو در حال حاضر با قیمت ۲۲۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

گفتنی است که قیمت قبلی این خودرو ۲۱۵ میلیون و ۵۱۷ هزار تومان تعیین شده بود که افزایش قیمت اعمال شده چیزی در حدود ۹ میلیون تومان است. به نظر می‌رسد نمایندگان هیوندای نیز همانند نماینده کیا به عدم وجود نظارت در افزایش قیمت محصولات پی برده و در حال استفاده بهینه از اوضاع بازار خودرو کشور هستند!

نوشته هیوندای النترا ۲۰۱۸ باز هم گران شد! (نیمه دوم اردیبهشت ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.