هیوندای i30 جدید در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی می‌شود

مرداد ماه سال گذشته هیوندای نسخه i30 fastback را رونمایی کرد و امسال نیز این کارخانه کره‌ای تصمیم گرفته نسخه سدان قدرتمند i30 fastback N را در نمایشگاه خودرو پاریس به نمایش بگذارد. نسخه جدید هیوندای i30 مابین دو نسخه i30 N و ولستر N هست که ویژگیهای مشابه با نسخه‌های مذکور دارد.

خودروی هیوندای i30 fastback N مجهز به پیشرانه توربوشارژ ۲.۰ لیتری مانند تیپ هاچ‌بک است که می‌تواند مابین ۲۴۷ الی ۲۷۱ اسب بخار قدرت تولید کند. از لحاظ ظاهری نسخه i30 fastback N تفاوت کمی از دیگر نسخه‌های موجود در بازار است و می‌توان گفت همانند خواهرانش ۵ درب دارد. در تصاویر جاسوسی منتشر شده از این خودرو می‌توان انتظار ظاهر تهاجمی با سپر و چرخ‌های بزرگ را داشت و در عقب خودرو نیز تعبیه کردن اسپویلر اسپرت به همراه دو اگزوز جذابیت آن را دو چندان کرده است. به علاوه ارتفاع شاسی‌ این خودرو به دلیل اسپرت بودن آن پایین‌تر از دیگر نسخه‌های موجود در بازار است.

توماس شمرا، رئیس بخش اجرایی هیوندای در مصاحبه مطبوعاتی خود با خبرگزاری motor1 بیان مرد سه نسخه i30 N، ولستر N و i30 fastback N ژن یکسانی دارند و از ویژگیهای قدرتمندی برخوردار هستند. وی در اظهاراتش بیان کرد که این خودروها دارای تکنولوژیهای پیشرفته و پیچیده با المان‌های طراحی مختلف هستند.

مهندسان هیوندای همیشه به دنبال چالش‌ها و راه‌کارهای جدید برای ارتقا محصولاتشان هستند و روش‌های مختلفی را آزمایش می‌کنند تا بهترین محصول را به دست مشتریان برسانند. نسخه جدید i30 fastback N برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی خودرو پاریس ۲۰۱۹ در مهر ماه به نمایش درخواهد آمد و از اوایل سال بعدی وارد بازار اروپا می‌شود. هنوز هیوندای حدود قیمتی برای این نسخه منتشر نکرده است. برای خبرهای بیشتر از این محصول و دیگر وسایل نقلیه هیوندای همراه چرخان باشید.

نوشته هیوندای i30 جدید در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی می‌شود اولین بار در چرخان پدیدار شد.