وقتی پورشه دوست دارانش را شوکه می‌کند + تصاویر

پورشه

به گزارش چرخان، به تازگی هفتادمین سالگرد تاسیس پورشه پشت سرگذاشته شده و ۷۱ سال از اولین تولید این شرکت می‌گذرد. این شرکت با توجه به اصالتی که از خود نشان داده است، اقدام به تولید یک مدل به‌روز شده از مدل‌های قدیمی خود کرده و بدین ترتیب برای بسیاری از مشتریان خود یک احساس خوشایند را ایجاد نموده است.

۹۱۱ اسپیداستر نام خودرویی است که توسط پورشه تولید شده و به زودی به صورت انبوه نیز وارد بازار خواهد شد ولی این خودرو دارای مشخصاتی است که هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

911 اسپیداستر نام خودرویی است که توسط پورشه تولید شده و به زودی به صورت انبوه نیز وارد بازار خواهد شد
۹۱۱ اسپیداستر نام خودرویی است که توسط پورشه تولید شده و به زودی به صورت انبوه نیز وارد بازار خواهد شد

تولید مدل اولیه و قدیمی این خودرو در سال ۱۹۸۸ سر و صدای زیادی به پا کرد و توانست با توجه به اینکه از رقبای بسیار جدی و قدرتمند برخوردار نبود، جای پای محکمی در بازار خودروی اروپا و آمریکا باز کند که بسیاری از افراد تا همین چند سال پیش نیز بعضا از تولید آن خودروها استفاده می‌کردند و تولید مدل به‌روز شده تجدید خاطرات زیبا برای بسیاری از افراد است.

استفاده از جنس فیبرکربنی از جمله ویژگی‌های این خودرو است که با توجه به نوع آن، کاربری خاصی به خودرو می‌دهد و نسبت به مدل قدیمی تفاوت فاحشی دارد. جالب است بدانید که این مدل به‌روز شده ۹۱۱ اسپیداستر از یک موتور بسیار پرقدرت بهره می‌برد که اگر بدانید قدرت آن ۵۰۰ اسب بخار است، شاید باور نکنید! بهتر بگوییم دوست داران و علاقه‌مندان قدیمی این خودرو باور نخواهند کرد!

از مشخصات این موتور قدرتمند ۵۰۰ اسب بخاری می‌توان به دور موتوری اشاره کرد که در هر دقیقه به ۹ هزار مرتبه می‌رسد و یک عدد خارق‌العاده برای این خودرو محسوب می‌گردد. پورشه در ۹۱۱ اسپیداستر سعی کرده از یک سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته استفاده کند که طبیعی است با توجه به قدرت موتور عملکرد کاملا متفاوت نسبت به موارد مشابه در برندهای دیگر خواهد داشت.

چرخ‌های این خودرو از سایز ۲۱ اینچی برخوردار بوده و در سیستم تعلیق آن نیز از مدل‌های موفق پورشه استفاده شده است و با توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات مدرن این شرکت خودروسازی، به نظر می‌رسد که ۹۱۱ اسپیداستر به زودی خواهان زیادی برای خرید پیدا خواهد کرد.

گفته می‌شود پورشه در آینده نزدیک تولید انبوه این خودرو را شروع نخواهد کرد و احتمالا باید منتظر بمانیم تا تصمیم این شرکت برای اعلام تاریخ شروع تولید انبوه و عرضه انبوه آن در بازار نهایی شود. جالب است بدانید که مدل قبلی این خودرو که در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد، صرفا چیزی در حدود ۴۰۰ عدد تولید داشته است!

نوشته وقتی پورشه دوست دارانش را شوکه می‌کند + تصاویر اولین بار در چرخان پدیدار شد.