چالشی جدید در دوران پسا کلارکسون؛ مت لبلانک از تاپ گیر جدا می شود

پس از اخراج تیم کلارکسون از تاپ گیر دست اندرکاران این مجموعه به سراغ مجری های مختلف رفته و در نهایت به ترکیب اصلی کریس هریس، روری رِید و مت لبلانک رسیدند.

اگر چه از حضور لبلانک در تاپ گیر زمان زیادی نمی گذرد، اما این مجری و هنرپیشه سریال فرندز اعلام کرده که به همکاری خود با تاپ گیر خاتمه می دهد. لبلانک که اولین مجری غیر بریتانیایی تاپ گیر محسوب می شود، دلیل این مساله را فاصله زیاد محل کار و محل زندگی خود عنوان کرده است.

Matt LeBlanc (2)

به گفته آقای لبلانک مجری گری در تاپ گیر جذابیت زیادی دارد، اما در عین حال باعث می شود که وی از اعضای خانواده و دوستان خود دور باشد. آنطور که اعلام شده همکاری مت و تاپ گیر بعد از پایان فصل بعد پایان خواهد یافت.

Matt LeBlanc (2)

لبلانک در گفتگویی که با یکی از رسانه ها داشته در این باره گفته:

من از کار با تمامی اعضای تاپ گیر کاملا لذت برده ام. با وجود این تعهد زمانی و سفرهای دور و دراز برای کار در تاپ گیر مرا از اعضای خانواده و دوستانم دور نگه می دارد.

جدایی من اتفاق خوبی نیست، اما با در نظر گرفتن دلایل یاد شده دیگر با این برنامه همکاری نخواهم کرد. من همیشه جزو طرفداران تاپ گیر خواهم بود و امیدوارم موفقیت های تیم آن ادامه دار باشد. به خاطر رانندگی های فوق العاده ممنونم.

Matt LeBlanc (2)

پیش از لبلانک و در سال 2015، کریس اوانز به خاطر شخصیت شوخ طبع خود به عنوان جانشینی برای کلارکسون انتخاب شد. یک سال بعد مت نیز به جمع مجریان متعدد تاپ گیر پیوست.

در طول مدت حضور اوانز در تاپ گیر، انتقادها از این مجری به حدی بالا رفت که سرانجام وی تصمیم به خداحافظی گرفت. پس از این اتفاق، بار اصلی اجرا به نوعی بر روی دوش لبلانک افتاده و وی مجری اصلی این مجموعه در دوران پسا کلارکسون محسوب می شد.

Matt LeBlanc (1)

هنوز مشخص نیست که چه کسی جایگزین لبلانک می شود. البته از آنجایی که هنوز زمان نسبتا زیادی تا پایان همکاری این مجری با تاپ گیر باقی مانده، دست اندرکاران این مستند خودرویی می توانند با دقت و حساسیت بیشتری در جستجوی یک جانشین شایسته باشند.

The post چالشی جدید در دوران پسا کلارکسون؛ مت لبلانک از تاپ گیر جدا می شود appeared first on دیجیاتو.