کاهش قیمت نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR

اگرچه خودروهای کراس‌اوور از بازار مناسبی در ایالات متحده آمریکا بهره می‌برند با این وجود کراس‌اوور تولیدی تویوتا یعنی C-HR فروش بالایی را در بازار این کشور تجربه نمی‌کند. در حالی که این محصول دارای طراحی متفاوت و جذابی است، از برخی ویژگی‌های مرسوم بهره نمی‌برد. تویوتا قصد دارد با کاهش قیمت نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR فروش آن را افزایش دهد.

نسخه کنونی این دستگاه فاقد سیستم چهار چرخ متحرک، صندلی‌های چرمی و سیستم صوتی پیشرفته است و از اپل کارپلی و یا اندروید Auto پشتیبانی نمی‌کند. با وجود فروش نه چندان بالای این خودرو تویوتا با اعمال برخی تغییرات در نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR به دنبال دستیبابی به فروش بیشتر است.

نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR در چند تیپ مختلف در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. تریم LE تیپ پایه این خودرو بوده که قیمت آن برابر با ۲۱۹۹۰ دلار است، البته خریدار باید مبلغ ۱۰۴۵ دلار برای حمل آن پرداخت کند. این قیمت در مقایسه با مدل پایه سال گذشته، تریم XLE ارزان‌تر است. در حقیقت تویوتا قیمت این تریم را ۱۵۰۵ دلار کاهش داده است.

نسخه 2019 تویوتا C-HR

با کاهش قیمت نمونه پایه نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR این خودرو می‌تواند به‌صورت مستقیم با تریم LX هوندا HR-V رقابت کند. تویوتا برای کاهش قیمت نسخه پایه این محصول مجبور شده که به‌جای رینگ ۱۸ اینچی از رینگ ۱۷ اینچی استفاده کند. تمامی نسخه‌های این کراس‌اوور از سیستم امنیتی Sense P تویوتا بهره می‌برد.

سیستم امنیتی Sense P تویوتا شامل سیستم ترمز در مواقع اضطراری، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم کروزکنترل تطبیقی و سیستم روشن شدن خودکار چراغ است. نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR به اپل کارپلی مجهز خواهد شد. در حال حاضر تویوتا در رابطه با امکان پشتیبانی این خودرو از اندروید Auto اظهارنظری نکرده است.

تویوتا علاوه بر معرفی نسخه ارزان قیمت این کراس‌اوور، نسخه بالاتری از آن را نیز معرفی کرده است. این نسخه تحت تیپ XLE با قیمت ۲۴۰۲۵ دلار به فروش می‌رسد. در این نمونه از کلید هوشمند، رینگ ۱۸ اینچی و آینه‌های جانبی جمع‌شونده به‌صورت خودکار استفاده شده است.

در بالاترین نسخه این خودرو خریداران به امکاناتی همانند صندلی‌های چرمی مشکی و یا قهوه‌ای رنگ، سیستم سرگرمی پیشرفته و برف پاک‌کن حساس به بارش باران دسترسی پیدا می‌کنند. برای تصاحب این نسخه باید ۲۷۰۴۵ دلار در حساب بانکی خود پول داشته باشید. تویوتا امیدوار است با اعمال این تغییرات به فروش بالاتری دست پیدا کند.

نوشته کاهش قیمت نسخه ۲۰۱۹ تویوتا C-HR اولین بار در چرخان پدیدار شد.