۴ دلیل برای آنکه جک J4 بخریم!

بی شک، کمپانی چینی جک را می‌توان یکی از بزرگ ترین و پر تیراژ ترین خودروسازان جمهوری خلق چین به شمار آورد. در این رابطه، باید گفت که کمپانی جک با عقد قراردادهای همکاری فراوان با خودروسازان اروپایی و … توانسته است در سالیان اخیر حوزه فعالیت خود را به صورت چشم گیری افزایش دهد.

در ایران نیز کمپانی چینی جک حضور گسترده‌ای را داشته و با همکاری گروه صنعتی کرمان خودرو، در سالیان اخیر موفق به کسب آمار فروش بسیار خوبی برای محصولات خود در بازار خودرویی کشور شده است. حال در این مطلب به سراغ موارد مثبت یکی از محصولات جدید جک در بازار خودرویی ایران به نام J4 می‌رویم و با نگاهی کلی به این خودرو، ۴ دلیل برای خرید آن را بیان خواهیم کرد.

۱-فضای سرنشین مناسب

یکی از مواردی که می‌توان از آن به عنوان نکته‌ای مثبت در جک J4 یاد کرد، فضای کابین مناسب برای سرنشینان است.  جک J4 یک سدان شهری و اقتصادی بوده و طراحی کابین و صندلی‌های آن به صورتی انجام شده که پنج فرد بالغ به راحتی سوار آن شده و می‌توانند مسافت‌های طولانی را با کمترین خستگی طی نمایند. کیفیت متریال به کار رفته در اتاق جک J4 نسبتا معمولی بوده اما با توجه به ماهیت اقتصادی این مدل، با دوام و نسبتا با کیفیت به نظر می‌رسند. (در روند ساخت اتاق داخلی این خودرو، در اغلب نقاط از پلاستیک خشک استفاده شده است)

۲-مصرف سوخت مناسب

از دیگر مواردی که می‌توان از آن به عنوان یک عامل خوب برای خرید جک J4 از سوی مشتریان یاد کرد، مصرف سوخت مناسب این خودرو است.  جک J4 با توجه به پیشرانه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده است، در طی مسافتی برابر با صدکیلومتر، با یک رانندگی یکنواخت و بدون فشار، به صورت میانگین مصرفی برابر با ۵.۹ الی ۶.۲ لیتر بنزین را دارا بوده که این مصرف سوخت به نسبت سایر رقبا، عددی قابل قبول و تحسین برانگیز است.

۳- امکانات رفاهی استاندارد

یکی دیگر از مواردی که از آن می‌توان به عنوان نکته‌ای مثبت در رابطه با خرید جک J4 یاد کرد، امکانات رفاهی استاندارد موجود در این خودرو است.  جک J4 در نمونه اتوماتیک خود دارای آپشن‌هایی همچون چراغ‌های جلو اتوماتیک، آینه‌های برقی، آینه با گرمکن، سانروف برقی، کامپیوتر مرکزی، کروز کنترل، ریموت کنترل، فرمان چرمی، آینه ضد تابش، سیستم تهویه مطبوع اتومات، تهویه، کیسه هوای پرده ای، ABS + EBD، قفل حساس به سرعت، TPMS، سیستم الکترونیکی ضد سرقت، فرمان با قابلیت جذب ضربه و … است.

۴-خدمات پس از فروش

سرانجام، آخرین موردی که می‌توان از آن به عنوان نکته‌ای مثبت پیرامون جک J4 یاد کرد، خدمات پس از فروش این خودرو است. گروه صنعتی کرمان خودرو به عنوان شریک و نماینده انحصاری برند چینی جک در ایران، وظیفه مونتاژ و خدمات دهی به این محصول را دارا بوده و با توجه به سابقه نسبتا خوب این شرکت ایرانی در خدمات دهی به محصولات جک در اغلب موارد، باید خدمات پس از فروش را نیز جزء نکات مثبت این خودرو قلمداد کرد. لازم به ذکر است که شرکت کرمان موتور در اغلب شهرهای کشور دارای نمایندگی فعال بوده که می‌توان از آن به عنوان یکی از گسترده ترین مراکز خدمات پس از فروش مابین تمام خودروسازان موجود در کشور یاد کرد.

نوشته ۴ دلیل برای آنکه جک J4 بخریم! اولین بار در چرخان پدیدار شد.